Seznam univerzit na základě bilaterálních smluv

Země Zahraniční instituce Kontaktaktní osoba v zahraničí Kontaktní osoba na VUT Stupeň studia Podrobnější informace
AT Kunstuniversität Graz
University of Music and Performing Arts Graz
A GRAZ03
http://www.kug.ac.at/en
Mag.phil. Irene Hofmann-Wellenhof
e-mail: irene.hofmann-wellenhof@kug.ac.at
Department coordinator:
Alois Sontacchi
E-mail: sontacchi@iem.at
Incoming students:
Nermina Murtic nermina.murtic@kug.ac.at
doc. Ing. Schimmel, Ph.D. BC, MGR,
AT Technische Universität Wien
- Vienna University of Technology
Faculty of Electrical Engineering and Information Technology
A WIEN02
www.tuwien.ac.at/international
Mrs. Dietlinde Egger - Departmental Coordinator
e-mail: dietlinde.egger@tuwien.ac.at
Mr. Andreas Zemann - Institutional Coordinator, e-mail: andreas.zemann@tuwien.ac.at
Exchanges: exchangein@tuwien.ac.at
prof. Sigmund BC, MGR, PD
AT Teschnische Universität Graz
A GRAZ02
http://www.tugraz.at/
Contact Person (IR and MP):
Birgit Steinkellner birgit.steinkellner@tugraz.at
Department Coordinator:
Area 0713: Univ-Prof. Dr. Ing Anette Mütze muetze@tugraz.at
Area 0714: Prof. Erich Leitgeb erich.leitgeb@tugraz.at
Prof. Wilfert BC, MGR, PD
AT Universität für Gesundheitswissenschaften
UMIT - Medizinische Informatik und Technik
A INNSBRU20
http://www.umit.at
Prof. Dr. Daniel Baumgarten (Department Coordinator)
e-mail: daniel.baumgarten@umit.at
Christa Ramnek (Erasmus Institutional Coordinator)
email: christa.ramnek@umit.at
prof. Sigmund BC, MGR, PD
AT University for Continuing Education Krems
AT KREMS05
www.donau-uni.ac.at/en
Staff Member: DI Albert Treytl
–0043 2622 234020-43
albert.treytl@donau-uni.ac.at
Erasmus Inst. Coordinator:
Sabina Ertl
sabina.ertl@donau-uni.ac.at
0043 2732 893 2216
prof. Zezulka BC, MGR, PD
AT University of Applied Sciences Technikum Wien
A WIEN 20
http://www.technikum-wien.at
Giedre Jukneviciute, BA (Coordinator Incoming Student Mobility)
e-mail: giedre.jukneviciute@technikum-wien.at
Mag. Agnes Kriz (Erasmus Institutional Coordinator, Staff Mobility Coordinator)
e-mail: agnes.kriz@technikum-wien.at
prof. Provazník BC, MGR,
AT University of Applied Sciences Upper Austria
School of Engineering
A WELS01
http://www-en.fh-ooe.at
Mag. Kamilla Trubicki
Head of International Office, School of Engineering
E-mail: kamilla.trubicki@fh-wels.at
www.fh-ooe.at/incomings
doc. Vaněk BC, MGR,
BE KU Leuven
Faculty of Engineering Technology
B LEUVEN01
www.iiw.kuleuven.be
Hilde Lauwereys
e-mail: fet@kuleuven.be
doc. Háze BC, MGR, PD
BE UC Limburg (= UC Leuven-Limburg, Limburg campuses)
B HASSELT20
https://www.ucll.be/international
international@ucll.be
+32-11-180007
Faculty coordinator:
Ms. Chris Huybrechts chris.huybrechts@ucll.be
Faculty contact(s):
Electrical, Electronical-ICT, Mechanical engineering:
Mr. Wim Claes Wim.claes@ucll.be
doc. Háze BC, MGR,
BG Angel Kanchev University of Ruse
Faculty of Electrical Engineering, Electronics and Automation
BG ROUSSE01
http://erasmus.uni-ruse.bg/en/
Institutional Erasmus coordinator: Prof Juliana Popova, PhD, e-mail: jppopova@uni-ruse.bg
Telecommunications Department: Assoc. Prof. Teodor Iliev, PhD, e-mail: tiliev@uni-ruse.bg
doc. Háze BC, MGR,
BG TECHNICAL UNIVERSITY – SOFIA
BG SOFIA16
Annex - Staff mobility
http://www.tu-sofia.bg/Erasmus/index.bg
Administrative contact:
Mrs. V. Dobreva, vdobreva@tu-sofia.bg
doc. Škorpil
BG Technical University of Gabrovo
BG GABROVO01
www.tugab.bg/en
Eng.Kalina Styanova
k_stojanova@tugab.bg
Assoc. Prof. Stefan Ivanov, Ph.D. (Department Coordinator)
st_ivanov@abv.bg
Ing. Klusáček, Ph.D. BC, MGR, PD
BG Technical University of Sofia
BG SOFIA16
http://www.tu-sofia.bg/Erasmus/index.bg
Administrative contact
Mrs. V. Dobreva , Int.integration Dept.
E mail: vdobreva@tu-sofia.bg
Mrs. St. Vlasova , Int.integration Dept.
E mail: stvlasova@tu-sofia.bg
doc. Škorpil MGR,
BG Technical University of Sofia - branch Plovdiv
BG SOFIA16
http://www.tu-plovdiv.bg/en/
Administrative contact_
Dimitrinka Margenova
e-mail: margenova@tu-sofia.bg
Department Coordinator:
Assoc. Prof. Ivan Ganchev, Ph.D.
e-mail: ganchev@tu-plovdiv.bg
Ing. Klusáček, Ph.D. BC, MGR, PD
DE Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg
D ERLANGE01
http://univis.uni-erlangen.de
Yvonne Wöhner
e-mail: incoming-students@fau.de
http://www.fau.de (in German);
http://www.fau.eu (in English)
Departmental Coordinator:
Dr.Harald Köstler
e-mail: harald.koestler@fau.de
prof. Jan BC, MGR, PD
DE Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig (Leipzig University of Applied Sciences)
D LEIPZIG02
www.htwk-leipzig.de; www.htwk-leipzig.de/en
Silke Mühl, head of International office, e-mail: internationales@htwk-leipzig.de
Academic contact: Prof. Dr.-Ing. Tilo Heimbold, e-mail: tilo.heimbold@htwk-leipzig.de
prof. Zezulka BC, MGR,
DE Hochschule Furtwangen University
D FURTWAN01
https://www.hs-furtwangen.de/en/
Annete Kohler, Deputy Director International Center, e-mail: koa@hs-furtwangen.de
Dept. Coordinator: Prof. Dr. Ekkehard Batzies, e-mail: batz@hs-furtwange.de
prof. Zezulka BC, MGR,
DE Hochschule RheinMain
RheinMain University of Applied Sciences
D WIESBAD01
www.hs-rm.de/international
Eva Bauer, M.A.
e-mail: eva.bauer@hs-rm.de
Prof. Dr. Georg Fries
e-mail: georg.fries@hs-rm.de
prof. Sigmund BC, MGR,
DE Technische Universität Dresden
D DRESDEN02
www.et.tu-dresden.de
Monique Rust
erasmus@et.tu-dresden.de
www.et.tu-dresden.de/erasmus-incoming
prof. Kolka BC, MGR,
DE Universität Ulm
D ULM01
http://www.uni-ulm.de
Dr. Sabine Habermalz
e-mail: sabine.habermalz@uni-ulm.de
erasmus@uni-ulm.de
prof. Ing. Roman Maršálek, Ph. BC, MGR,

Vysvětlivky:

Stupeň studia

BC - studenti Bc.
MGR - studenti Mgr.
PD - studenti Ph.D.
* - libovolná úroveň

 

Chcete studovat v zahraničí?

Mrkněte, kam můžete vyjet.

Studijní pobyty

Chcete zkušenosti z praxe?

Zkuste zahraniční stáž.

Pracovní stáže